Zwiększ bezpieczeństwo podatkowe firmy dzięki generatorowi JPK Zerowych (JPK V7)

Zdarzają się sytuacje, w których w danym miesiącu firma nie ma do zaraportowania w VAT żadnych transakcji. Czy w związku z tym powstaje zobowiązanie informacyjne względem urzędu skarbowego? Nawet jeśli nie masz nic do pokazania w deklaracji VAT, to i tak Twoja firma musi złożyć tzw. zerowe JPK. Sprawdź, jak Ci to ułatwimy!

Zamów wersję demo

Jak to działa?

Kiedy trzeba złożyć zerowe deklaracje?

Zasady dotyczące składania zerowej deklaracji są proste. Nie musisz składać podsumowania VAT-UE, jeśli w danym miesiącu nie zrealizowałeś żadnej transakcji unijnej.

Warto jednak zauważyć, że w przypadku deklaracji JPK V7 lub JPK V7K istnieje już taki obowiązek. Oznacza to, że przedsiębiorca powinien złożyć w urzędzie skarbowym tzw. deklarację zerową.

 

Zerowy JPK_V7 w 3 minuty

Proces tworzenia plików JPK – nawet tych pustych – wymaga czasu i uwagi pracowników, a przecież te zasoby można wykorzystać zdecydowanie efektywniej. Dlatego warto wiedzieć, że istnieje możliwość stworzenia zerowych JPK w zaledwie 3 minuty, a jednocześnie z pewnością, że plik zostanie wypełniony bezbłędnie. Pomoże Ci w tym generator JPK Zerowych od ALTOstratus!

Nasze oprogramowanie:

  • maksymalnie skróci czas przygotowania deklaracji;
  • wesprze automatyzację procesów w firmie;
  • zwiększy bezpieczeństwo podatkowe;
  • ułatwi i przyspieszy kontrole wewnętrzne oraz przeprowadzane przez organy podatkowe.

Nie marnuj dnia na przygotowanie JPK Zerowych. Automatyzacja procesu zapewni Ci oszczędność czasu i zmniejszy ryzyko błędów. Ponadto zyskasz pewność, że do organów kontrolnych trafi prawidłowy plik.

Zalety programu

Szybkość działania i brak błędów.

Bezpieczeństwo podatkowe firmy oznacza sprawną i bezbłędną komunikację z organami skarbowymi. Generator JPK Zerowych pomoże Ci skrócić czas przygotowania takiego pliku nawet do 3 minut. Pozwoli Ci to skupić się na innych, bardziej rozwojowych obszarach Twojego biznesu.

Na platformie ALTOstratus znajdziesz generator JPK Zerowych, a także inne narzędzia, które usprawnią działanie Twojego przedsiębiorstwa. Wypróbuj darmową wersję!

Masz pytania?

Tobiasz Dolny

Partner & Doradca Podatkowy +48 22 652 27 51

Wypełnij formularz
i uzyskaj dostęp

*Przesyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności

Inne pomocne programy

Zapraszamy do zapoznania się z narzędziami i aplikacjami, które wspierają naszych Klientów w ich codziennej działalności:

Dowiedz się więcej!

JPK Tester

JPK Tester

JPK na żądanie

JPK na żądanie

Generator JPK_V7

Generator JPK_V7

Biała Lista

Biała Lista

VAT-UE

VAT-UE

Generator e-SF

Generator e-SF

Walidator XML

Walidator XML