Dlaczego
ALTO?

Jesteśmy zgranym zespołem nowoczesnych ekspertów, którzy sprawnie łączą kompetencje z zakresu prawa, podatków i księgowości. W codziennej pracy wykorzystujemy zaawansowane narzędzia technologiczne, dzięki czemu współpraca z nami jest wygodna, szybka i bezpieczna. Naszym celem jest, abyś mógł w pełni skupić się na swoim biznesie i rozwijać jego potencjał. Ty po prostu działasz resztą zajmujemy się my. 

Jeśli szukasz wsparcia opartego na partnerskich relacjach, zrozumieniu i szacunku dla Twojego czasu dobrze trafiłeś. Wyznaczamy nowe standardy w zakresie kompleksowej obsługi biznesu. Możesz wyznaczać je razem z nami. 

 

Przejdź na stronę ALTO

1000+ prowadzonych spraw

Pomagamy zarówno w codziennych aspektach prowadzenia biznesu, jak i nagłych sytuacjach.

150 osób w zespole

Stale powiększające się grono ekspertów może pracować na sukces Twojej firmy.

1 000+ zadowolonych klientów

Na co dzień obsługujemy blisko 1 000 przedsiębiorstw – ich zaufanie to dla nas najcenniejsza waluta.

12+ lat doświadczenia

Wieloletnia obecność na rynku pozwala nam patrzeć na biznes przekrojowo – wiemy, co i jak robić, aby wesprzeć Cię w realizacji założonych celów.

10 000+ wypitych kaw

Kawa to często nieodłączny element spotkań. Jeśli chcesz napić się jej z nami i porozmawiać z ekspertami o optymalnych i kompleksowych rozwiązaniach dla Twojej firmy, spotkajmy się w naszym biurze!

Tobiasz Dolny

Partner & Doradca Podatkowy

Tobiasz jest partnerem w ALTO. Kieruje dedykowanym zespołem, który koncentruje się na doradztwie podatkowym dla funduszy inwestycyjnych i zarządzających aktywami. Jego główne obszary specjalizacji to CIT, VAT oraz rozliczenia podatkowe instytucji fin...

Poznaj cały zespół